Organizatorem projektu SZLACHETNA PACZKA jest Stowarzyszenie WIOSNA.
Statut Stowarzyszenia.
JA, PACZKA to hit. Bo kto jeszcze wpadł na pomysł, by połączyć event gamingowy z pomaganiem? No dobra, dużo osób o tym myślało, ale my wchodzimy na wyższy poziom! ;)

JAROCK zaprosił do wydarzenia ponad 50 zgromadzonych wokół niego graczy – znanych i lubianych! – a także gości specjalnych i sponsorów akcji, dzięki którym za wpłacane cegiełki będziecie mogli wygrać wspaniałe nagrody.

LIVE rozpocznie się w środę 13 grudnia o 20.00, a otworzy go swoim streamem Remigiusz „Rock” Maciaszek. Po raz kolejny we współpracy ze Szlachetną Paczką wesprze najbardziej potrzebujące rodziny w Polsce.

Przez następne, uwaga, sto godzin (!), topowi gamerzy będą nieprzerwanie demonstrować swoje umiejętności, grając w najlepsze gry, a każdy będzie mógł to podpatrywać i pomagać. Całość jest streamowana publicznie.

JA, PACZKA to sto godzin interakcji między graczami, a obserwującymi. Podczas wydarzenia, każdy będzie mógł kupić cegiełki. Za ile? To zależy od Was. Zebrane pieniądze zostaną w całości przekazane na rzecz SZLACHETNEJ PACZKI. Kupując cegiełkę, bierzesz udział w losowaniu wartościowych paczek, na przykład ASUSA ROG o wartości 8 tys. zł.

W poprzednim roku udało nam się zebrać ponad 198 tysięcy złotych. Czy w tym roku przebijemy 200 tysięcy? Postaramy się!

W ubiegłym roku dzięki zaangażowaniu JA, PACZKI do SZLACHETNEJ PACZKI trafiło 142 tys. zł za 4319 cegiełek! Event trwał przez 100 h, a łączna liczba wyświetleń LIVE wyniosła 860 870! W tym roku chcemy więcej. I będzie więcej!

Partnerem głównym akcji jest firma ASUS Republic of Gamers oraz eMAG Polska

SZLACHETNA PACZKA

SZLACHETNA PACZKA to unikatowy w skali świata system mądrej i skutecznej pomocy, która trafia do naprawdę potrzebujących. To nie tylko materialna pomoc, ale filozofia, która pomaga ludziom uwierzyć w siebie, zawalczyć o siebie, podnieść się po porażce. Podczas tegorocznej edycji PACZKI (już siedemnastej) pomoc otrzymało 20 073 rodzin, a jej łączna wartość wyniosła 53 973 499 zł. Średnia wartość paczek dla jednej rodziny to 2 689 zł. Każdą przygotowywało średnio 36 osób. Paczka integruje ludzi. W tym roku połączyła ponad 800 tysięcy Polaków!

PACZKA to jednak nie rekordy, lecz przemyślana pomoc. Celem projektu nie jest to, by pomagać jak największej liczbie osób, ale by biedy w Polsce było coraz mniej. SZLACHETNĄ PACZKĘ co roku wspierają setki tysięcy Polaków, wśród nich m.in. Robert Lewandowski, piłkarska reprezentacja Polski, narodowa drużyna skoczków, Tomasz Majewski, Joanna Jędrzejczyk, znani youtuberzy i oczywiście… wybitni gracze.Partnerzy Główni:
Patroni Medialni:
Partnerzy Organizacyjni: